Meksika'daki en iyi Pasifik plajları

Ülkenin batısındaki bu otel, modern oteller geleneksel kasabalar ve Meksika'nın en otantik bölgelerinin tadını çıkarabileceğiniz eski sömürge şehirleriyle serpiştirilmiş.

7 bin kilometreden fazla geniş bir sahil şeridi ile Meksika Pasifik'teki en iyi plajların gezginlere sunacağı çok şey var.

Batı Meksika'nın bu bölgesinde, uzun plajları ve sarp kayalık alanları olan büyük koylar ve manzarayı dramatize eden büyük uçurumlar birbirini takip ediyor. Geleneksel kasabalara ve eski sömürge şehirlere sahip modern oteller de Meksika'nın en otantik lezzetlerini tadabileceğiniz serpiştirilmiştir.

Los Cabos

Zaten daha fazla konuşulmakta olan Meksika destinasyonlarından biridir ve kısa sürede çok bahsedilecektir. Baja California yarımadasının güneyinde büyük sahil güzelliği alanında yükselen bir turist elmasıdır.

Pasifik'in mavi suları ile yıkanmış sıcak bir çöl alanıdır. Arazinin kuraklığı, deniz, adalar, balina izleme, bindirme gezileri, balık tutma, dalış ve elbette her zevke uygun plajlar, çoğu hala zar zor kalabalık olan kaya oluşumları empoze ederek tamamlanmaktadır.

Puerto Vallarta

Puerto Vallarta, bugün her yıl onlarca yolcu gemisi için bir hedef olan eski bir balıkçı köyü olan Meksika'nın en çok ziyaret edilen plaj yerlerinden biridir. Bir kez daha, sahilin ve plajlarının iklimi ve güzelliği, dünyanın her yerinden insanları cezbetmek için çok değer taşıyor.

Bir dağlık alan, rüzgardan koruyan bir mikro iklim var, bir orman alanının ortasında ve sıcaklık nadiren 27 ° 'nin altına düşüyor.

Acapulco

Turizme kapılarını açan Meksika'nın öncü bir kentiydi. Başkentten birçok Meksikalıyı da çeken dağlık bir alanda, ziyaretçiler açısından Cancun ile el ele rekabet edin.

Sıcaklık Puerto Vallarta'dan bile daha yüksektir ve şehirden çıkmak ve daha fazla huzur, gizli plajlar ve hatta adaların tadını çıkarmak için birçok alternatif vardır.

Puerto Escondido

Puerto Escondido'nun biraz daha rustik huzuruna girmek için Acapulco binasından biraz uzaklaşıyoruz. Sörf severleri bekleyen büyük dalgalar, kıyı yükseltileri ve kaya oluşumları arasındaki koylar, tekne turları, sakin suları olan köşeler, oteller ve huzurlu hanlar var. Meksika Pasifik'in özünü arayan birçok Avrupalı ​​da dahil olmak üzere her yerden insanlar geliyor.

Santa Maria Huatulco

Meksika tarzı bir tatil formülünü araştırmaya devam ediyoruz, ancak huzur, daha rustik manzaralar ve doğa ile. Koylar ve değiştirilmemiş rezerv alanları arasında yayılmış 30'dan fazla plajdan oluşan bir koleksiyon olan Huatulco'yu not etmeliyiz.

Tüm hizmetler, lüks oteller (ve bütçe açısından daha erişilebilir diğerleri), golf sahaları, gece hayatı ile kentleşmiş bir alan var. Ama hepsi manzarayı çok fazla değiştirmeden, otantik alanlar ve mükemmel altyapı arayan turistlerin beklediği korunuyor. Plajlar altın kumlara sahiptir ve turkuaz denizi güney Meksika'nın sıcak iklimine eşlik eder.

Mexicanist