Meksika'da bir cennet destinasyonu olan Los Cabos'a seyahat etmek için 5 neden

Los Cabos, Meksika'daki Pasifik kıyısındaki en işlek yerlerden biridir. Bu bölge, hem Amerika'dan hem de dünyanın geri kalanından önemli sayıda turist için büyük cazibe yaratan manzara ve eğlencenin bir karışımına sahiptir.

Ana cazibe merkezlerinden biri San José del Cabo şehridir, ancak karıştırılmamalıdır: Los Cabos'un her türlü seyahat için seçenekleri vardır.

Balina izleme

Bu faaliyeti gerçekleştirmek dünyanın en iyi yerlerinden biridir. Kasım ve Mart ayları arasında Los Cabos'un ılık sularına, gerçek bir şov yapmak için yaklaşıyorlar, burada çiftleşiyor ve gençlerini doğuruyorlar.

Birçok şirket, Meksika'ya gelen 11 balina türünden sekizi ile turistleri şaşırtmak için tekne turları sunuyor.

Dünyanın sonu kemeri

Deniz aslanlarının dinlendiği doğa tarafından dövülmüş kaya oluşumunun bir anıtıdır. Unesco tarafından Dünya Mirası Alanı ilan edilen tesis, basit bir kayak gezisi veya deniz taksisi ile ziyaret edilebilir.

Bir grup insanla oraya tekne ile ulaşmak da mümkündür. Bu son seyahat şekli gidiş-dönüş tarifeleri oluşturma avantajına sahiptir.

Eğlenceli, bir adım uzakta

Ülkenin en iyi golf sahaları, en lüks otelleri ve en özel spaları olduğu için, belediyenin konforları ve çok çeşitli cazibe merkezleri, en talepkar turistlerin bile sonuna kadar eğlenmesi için uygundur.

Özel etkinlikleri, barları ve salonları ile Hard Rock Hotel Los Cabos, garantili iyi müzik eşliğinde farklı bir gece yaşama şansı sunuyor.

Yıldızların barınağı

Los Cabos'un beyaz kumları, Jennifer Aniston, George Clooney ve Cameron Díaz gibi dinlenmek için bu cennete sığınmaya karar veren birçok Hollywood kahramanını çekiyor.

Ancak ünlüler sadece kalmak için Los Cabos'u seçmezler; Robert De Niro, şef Nobu Matsuhisa ve yapımcı Meir Teper'e ait Nobu Hotel var. Bu otel, Japon geleneğinden esinlenen avangard tasarımıyla zarafet ve konfor sunmanın yanı sıra şef Matsuhisa'nın mutfağına sahiptir ve mutfaktaki mükemmellik deneyimlerini garanti eder.

Bağlı uçlar

Deniz ve çöl arasındaki göksel karışımı ile Los Cabos, dinlenmeyi veya eğlenmeyi seçenler için sakin ve eğlence, sevinç ve huzur arasında mükemmel bir uyumun sonucudur.

Çöl kumlarında bir deveye binerek ve arka planda denizle çeşitli tür ve boyutlarda kaktüslerin keyfini çıkararak en güzel manzaraların tadını çıkarabilirsiniz.

Mexicanist tarafından